Про федерацію

10.04.2016р о 12:00 в с. Лютіж, Вишгородського р-ну відбудеться відкриття сезону «весна-літо 2016» серед учасників АТО Києва та Київської області єдиної офіційної «Футбольної Ліги Учасників АТО» в Україні. Ігри відбудуться на великому полі 11×11. Всіх патріотів, бажаючих підтримати свою команду, запрошуємо приходити щосуботи та щонеділі з 10.04.2016 по 12.06.2016.

Футбольна ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО — це регулярний турнір з футболу що офіційно входить у федерацію футболу України. Організатор — Громадська Спілка «Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». В турнірі беруть участь футбольні команди, що складаються з учасників АТО, як учасників бойових дій так і волонтерів.

Наразі футбольна ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО складається з 10 команд, серед яких представлені військові підрозділи, які брали участь в бойових діях на Донбасі, а також члени волонтерських організацій, що активно сприяли українським воякам у максимально ефективному захисті Батьківщини.

Футбольна ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО це молода спортивна організація яка динамічно розвивається, тому в наступному сезоні очікується розширення складу учасників. У зв’язку з цим закликаємо всіх патріотів України, що захищали нашу державу створювати свої команди та приєднуватись до Футбольної ліги учасників АТО. Окрім того, запрошуємо громаду підтримати Футбольну Лігу учасників АТО. Меценатів, з метою взаємодії, просимо звертатися за тел. +38 (093) 300-75-75. Пресу просимо підтримати єдину офіційну футбольну ЛІГУ УЧАСНИКІВ АТО інформаційно.

ГРАЙМО І ПЕРЕМАГАЙМО РАЗОМ!

Футбольна ліга учасників АТО діє за підтримки:

Громадська Спілка «Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»;
Федерація футболу м .Києва;
ФК «Діназ»;
Титульний спонсор — ТОВ «Нова Пошта»
Технічний партнер — ТМ «Select»
ПрАТ «Київський Завод Безалкогольних Напоїв «Росинка»
Радіо-партнер Авторадіо
Інформаційна підтримка BigMedia